Vi søker Kontormedarbeider for spennende oppgaveløsing i en 100% fast stilling!

08 november 2017
Vi søker Kontormedarbeider for spennende oppgaveløsing i en 100% fast stilling!

KNBF søker etter person som kan arbeide selvstendig med erfaring innen fakturering, oppfølging og rapportering. Som tar ansvar for vårt medlemssystem og har noe regnskapsforståelse. Dette er en spennende kontorjobb som spenner over flere arbeidsfelt, noe vi mener gir utviklingsmuligheter. Vi er opptatt av å yte god service til våre medlemmer og vil setter pris på om du er positiv, fleksibel, serviceinnstilt med gode IT kunnskaper.

Arbeidsoppgaver
• Vedlikeholde og følge opp vårt medlemssystem
• Fakturering, innlesning OCR, purringer og rapportering
• Vi bruker mobilt sentralbord der alle svarer innen sitt fagområde
• Noe post håndtering må påregnes, samt epost og arkivering
• Mulighet for å arbeide med momskompensasjonsordning
• Delta som en del av teamet på båtmesser/ arrangementer
• Løse øvrige kontorrutiner


Personlige egenskaper/ kvalifikasjoner
• Betjene all programvare innen Office 2010 eller nyere
• Kunnskap og ferdigheter i bruk av IT-basert medlemssystem
• Ferdigheter og kunnskap i bruk av IT-verktøy for fakturering og oppfølging/purring med rapportering
• Betjene henvendelser innen ditt fagfelt via mobilt sentralbord.
• Er utadvendt liker å snakke med alle
• Samarbeidsvillig, liker å jobbe i team
• Snakker flytende norsk
• Ser på endring som en mulighet
• Tåler høyt arbeidspress i perioderVi tilbyr
• En trygg jobb i et lite, men hyggelig arbeidsmiljø
• Vi mener å ha en god pensjonsordning
• Fri parkering
• Fast stilling
• Lønn etter kvalifikasjon
• Oppstart så snart du er kan.
• Arbeidstid fra 08.00-16.00, og sommertid fra 08.00- 15.00 (1.5-31.8) + delta på messer etter nærmere avtale.

Du vil bli en i et team av fire meget hyggelige dyktige kollegaer som jobber innen sine fagområder. Det er viktig at medarbeiderne i teamet kan jobbe overlappende ad. oppgaver. Noe som gjør stillingene spennende og teamet mer fleksibilitet. Gjennom denne form for oppgaveløsning vil du delta i et større spekter av oppgaver. Vi ønsker en medarbeider som er utadvendt. og ser endringer som muligheter og innehar gode samarbeidsegenskaper. Du vil ha en sentral rolle i å opprettholde og utvikle vår medlemsservice. Vi ønsker oss en løsningsorientert medspiller i et sentralt team, som er innstilt på å yte god service til alle våre medlemmer og tillitsvalgte.
Har du kjennskap/erfaring fra fritidsbåt eller kunnskap/erfaring fra maritimt arbeid er det en fordel, men ingen betingelse, bare du ønsker å bygge kunnskap på området og utvikle deg! Virker dette spennende er du kanskje vår nye medarbeider, vi gleder oss til å motta din søknad!

KNBF holder til i trivelige lokaler i Vågebyveien 23 på Rosenhoff i Oslo. Du kan finne mer informasjon på www.knbf.no. Generalsekretær Endre Solvang som vil være din nærmeste leder, svarer mer enn gjerne på spørsmål. Han kan også nås på eller telefon 22 35 68 00 tastevalg 1. Søknad med CV på norsk sendes snarest og senest 30.11.2017 til .

Om KNBF
Kongelig Norsk Båtforbund (KNBF) er Norges største og eneste landsdekkende interesseorganisasjon for fritidsbåtbrukere.KNBF er en sammenslutning av båtforeninger og personlige tilsluttede medlemmer. Forbundet er en ikke-fortjenestebasert, frivillig, ideell og allmennyttig organisasjon. KNBF har doblet antall medlemmer de siste 8 år og vi er nå 43.000 medlemmer fordelt på 333 medlemsforeninger, samt personlige medlemmer. Vi arbeider for et bedre båtliv på naturens premisser og tilbyr båt- og foreningsforsikring gjennom Norske Sjø. Forbundet har 80 tillitsvalgte, eget sekretariat med 4 ansatte, egen besiktigelsesmannsordning, er i fin utvikling og har en ambisiøs strategiplan for videre vekst i perioden 2016 - 2020.

Artikkel av

Master & Commander
08 november 2017

Del artikkelen